0
0
Код товару: DTC302ZK
Виробник: Makita
Відгуки:
0
Запит на знижку
243 361 грн
Бонусні бали:
12168
Характеристики:
(Дивитись усі)
Довжина ходу, (мм)
42
Тип живлення
Акумулятор
Напруга акумуляторної батареї, В
18
Тип акумулятора
Li-ion, LXT
Виробник
Makita
Опис
Максимальна ефективність обтискання з гідравлічним пресом Makita DTC302ZK
Опис акумуляторного обжимного пресу кабелю Makita DTC302ZK:
- Makita DTC302ZK – це високопродуктивний акумуляторний гідравлічний прес-інструмент, який забезпечує професійне, точне та надійне обтискання кабельних наконечників без зайвих зусиль.
- Завдяки потужності в 120 кН та гідравлічному механізму, ви отримаєте рівномірне стиснення навіть для великих наконечників (до 400 мм² для міді та 300 мм² для алюмінію), що забезпечує бездоганну якість з’єднання.
- Інструмент працює на 18 В акумуляторах серії LXT, що гарантує тривалу автономну роботу та сумісність з іншими пристроями Makita.
- Завдяки голівці, що обертається на 270°, ви зможете працювати у важкодоступних місцях з максимальною зручністю.
- Електронний контроль тиску, автоматичний реверс та LED-підсвітка роблять обтискання швидким, контрольованим та безпечним. А безщітковий двигун BL і ефективна система охолодження забезпечують довгий термін служби, зниження зносу та високу енергоефективність.
- Makita DTC302ZK – це ідеальний вибір для професіоналів, які цінують якість, мобільність і надійність у щоденній роботі.
Технічні характеристики акумуляторного обжимного пресу кабелю Makita DTC302ZK:
- Працює від акумулятора Li-ion, LXT напругою 18 В (немає в комплекті).
- Потужність стискання 120 кН, забезпечує надійне та сильне обтискання навіть для великих наконечників.
- Розмір наконечників до 400 мм² (мідь), до 300 мм² (алюміній) - ідеально підходить для роботи з силовими кабелями у будівництві, промисловості чи автоелектриці.
- Довжина ходу штока 42 мм забезпечує достатню глибину обтискання для точного з’єднання.
Характеристики
Характеристики
Довжина ходу, (мм)
42
Тип живлення
Акумулятор
Напруга акумуляторної батареї, В
18
Тип акумулятора
Li-ion, LXT
Виробник
Makita
Особливості
Електронний контроль тиску | LED-підсвітка | Автоматичний реверс | Безщітковий двигун
Вага, кг
7.5
Розміри (ДхШхВ), мм
437х94х349
Комплектація
Без акумулятора та зарядного пристрою.
Кейс.
Гарантія, міс
36
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Акумуляторний обжимний прес кабелю Makita DTC302ZK, каркас, кейс
243 361 грн