Про нас

    Величезний вибір інструменту, миттєва покупка та швидка доставка — все це в Інтернет-магазині tools.net.ua!

Інтернет-магазин tools.net.ua створений з місією — дати можливість професійним і домашнім майстрам комфортно, швидко, у зручний час, купувати тільки високоякісні, оригінальні інструменти від різних виробників.

Ми пропонуємо Вам електричні, акумуляторні, пневматичні інструменти та мототехніку виробництва компаній AEG, Bosch, DeWalt, JET, Makita, Metabo, а також приналежності, аксесуари та запасні частини до них. Ми пропонуємо як перевірений часом і кращими майстрами інструмент, так і високотехнологічні новинки.

 Ми гарантуємо

 • Оригінальний сертифікований інструмент від виробника

  Політика нашого сайту виключає продаж піратської продукції. Ми співпрацюємо безпосередньо з офіційними дилерами виробників. Тому повністю впевнені в інструменті, який продаємо.

 • Справедливу ціну

  Лояльна цінова політика з можливістю торгу (крім акційного товару). Гнучка система знижок постійним клієнтам. Ви знайшли ціну на товар нижче, ніж у нас? Покажіть нам це місце і, можливо, ми запропонуємо Вам конкурентну ціну. Регулярне оновлення цін дозволить бути в курсі зміни вартості товару.

 • Офіційну гарантію від виробника

  Цінності наших співробітників базуються на загальнолюдських. Ми хочемо бути спокійними за проданий інструмент і морально розділяти Ваше задоволення від використання придбаного інструменту.

 • Швидку доставку

  По Києву та області сьогодні-завтра наш кур'єр привезе Вашу покупку в потрібне місце в обумовлений час. У регіони доставка здійснюється за допомогою популярних перевізників.

 • Зручну навігацію по сайту

  Інтернет-магазин інструментів tools.net.ua дає можливість клієнтам отримати інформацію про інструмент на українській і російській мові. Відвідати сторінку будь-якого бренду, не покидаючи сайт tools.net.ua. Якщо Вас цікавить певний виробник, натискайте на відповідну назву, і Ви потрапите на сторінку з його продукцією. Можливість пошуку товару, використовуючи фільтри. Наша команда спрямовує всі свої зусилля на те, щоб зробити Ваші відвідини tools.net.ua максимально корисними і зручними для Вас.

 • Високоякісну консультацію

  Наші висококваліфіковані фахівці нададуть Вам вичерпну інформацію по інструменту, який вас зацікавив У нас працюють не просто продавці-консультанти, а експерти свого товару, здатні запропонувати саме те, що Вам потрібно. Ми знаємо про інструменти різних виробників все, оскільки ми займаємося виключно інструментом. Залежно від ваших потреб і очікувань, а також суми, яку Ви готові заплатити за товар, допоможемо підібрати Вам оптимальний варіант з максимумом можливостей. Порадимо і посприяємо в виборі речей та аксесуарів.

 • Зверніть увагу!

  Якщо Вам не вдалося на сайті знайти потрібний інструмент або приналежності, сміливо звертайтеся до наших консультантів, вони Вам обов'язково допоможуть. Сайт знаходиться на стадії активного наповнення.