Додатковий акумулятор EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery, LiFePo4, 1024 Вт/год

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Рекомендуємо
-20%
Немає в наявності
Код товару: ZMR330EB
Виробник: EcoFlow
Відгуки: 0
37 499 грн
29 999 грн
Бонусні бали: 1499
Характеристики: (Дивитись усі)
Інтерфейси
Роз'єм Delta 2 Smart Extra Battery-XT150 | Bluetooth | Wi-Fi
Акумуляторна батарея
LiFePO4 (літій-залізофосфат) ємністю 40 А/год (2048 Вт/год), напруга 51.2В, кількість циклів заряду 3000+ (до 80%)
Дисплей
Так
Захист
BMS | Від перенапруги | Від перенавантаження | Від перегріву | Від переохолодження | Від перезаряду | Від короткого замикання | Від низької напруги | Від надлишкового струму
Матеріал корпуса
Пластик
Опис

Додаткова акумуляторна батарея ємністю 1024 Вт/год для зарядної станції EcoFlow DELTA 2

 

Опис додаткового акумулятора EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery, LiFePo4, 1024 Вт/год:

  • EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery — це додаткова акумуляторна батарея для портативної зарядної станції EcoFlow DELTA 2, за допомогою якої можна збільшити ємність станції до 2048 Вт/год.
  • Smart Extra Battery оснащена яскравим РК-екраном на передній панелі пристрою, що надає всю необхідну інформацію про роботу акумулятора: вихідну і вхідну потужність, заряд, що залишився, і час, що залишився.
  • Додаткову батарею DELTA 2 можна відстежувати за допомогою програми EcoFlow, що дає змогу відстежувати та контролювати роботу батарей на відстані.
  • Швидкість заряджання батареї залежить від обраного способу, але загалом процес відбувається дуже швидко. Можна зарядити додатковий акумулятор за 2 години до 100% заряду за допомогою змінного струму.
  • Це означає, що ви можете заряджати акумулятор у будь-який час і в будь-якому місці, якщо ваш додатковий акумулятор під'єднано до зарядної станції. Після під'єднання вони заряджатимуться/розряджатимуться синхронно, зберігаючи рівень заряду батареї на обох пристроях.
  • Пристрій надійний, має високоякісні компоненти та ефективну систему охолодження. Корпус із ручкою виготовлений із міцного пластику з перфорацією для охолодження.
  • Безпека забезпечується системами захисту від перенапруги, перевантаження, перегріву, переохолодження, перезарядження, короткого замикання, низької напруги та надлишкового струму.
  • До комплекту входять: додаткова батарея, кабель під'єднання, посібник користувача.

 

Технічні особливості додаткового акумулятора EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery, LiFePo4, 1024 Вт/год:

  • EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery — додаткова акумуляторна батарея ємністю 1024 Вт/год для зарядної станції EcoFlow DELTA 2.
  • Тип акумулятора: літій-залізофосфатний LiFePO4 (LFP).
  • Напруга акумулятора: 51.2В. Ємність акумулятора: 20 А/год.
  • Ця батарея має вражаючі показники тривалості служби, включно з понад 3000 циклів заряджання до 80% ємності або понад 6500 циклів до 50% ємності.
  • Вхідний/вихідний інтерфейс: роз'єм для кабелю EcoFlow Delta 2 Smart Extra Battery-XT150. Є Bluetooth і Wi-Fi для зв'язку з мобільним додатком.
  • Час заряджання: від 0-80% за 70 хвилин і 0-100% за 120 хвилин за допомогою джерела змінного струму. Зарядна потужність: 1200 Вт (2400 Вт у парі із зарядною станцією).
  • Температурний діапазон роботи цієї станції становить від -20 до +45°С, а робоча вологість становить 10-90%.
  • Ця батарея має вагу 9.5 кг і оснащена зручною ручкою для легкого транспортування.
  • Габарити: 400x211x283 мм.
  • Термін офіційної гарантії від виробника — 5 років.

Теги: додаткові акумулятори для зарядних станцій, додаткові батареї для портативних станцій, додаткові акумулятори LiFePo4

Характеристики
Характеристики
Інтерфейси
Роз'єм Delta 2 Smart Extra Battery-XT150 | Bluetooth | Wi-Fi
Акумуляторна батарея
LiFePO4 (літій-залізофосфат) ємністю 40 А/год (2048 Вт/год), напруга 51.2В, кількість циклів заряду 3000+ (до 80%)
Дисплей
Так
Захист
BMS | Від перенапруги | Від перенавантаження | Від перегріву | Від переохолодження | Від перезаряду | Від короткого замикання | Від низької напруги | Від надлишкового струму
Матеріал корпуса
Пластик
Під'єднання пристрою
Кабель EcoFlow Delta 2 Extra Battery-XT150
Призначення
Для розширення ємності зарядної станції EcoFlow DELTA 2
Робоча температура, (°С)
-20...+45
Тип
Додатковий акумулятор для зарядної станції
Тип використовуваної батареї
LiFePO4
Час заряду батарей, год
Від 0-80% за 70 хвилин і 0-100% за 120 хвилин за допомогою джерела змінного струму
Тип живлення
Змінний струм | Постійний струм | Сонячна енергія | Генератор
Напруга акумуляторної батареї, В
51.2
Тип акумулятора
LiFePO4 (літій-залізофосфатна)
Ємність акумулятора, Ah
20 (1024 Вт/год)
Зарядний струм, (А)
10
Виробник
EcoFlow
Особливості
Дисплей | Підтримка BMS | Швидке заряджання батареї | Керування мобільним застосунком через вбудований Bluetooth | Wi-Fi
Вага, кг
9.5
Розміри (ДхШхВ), мм
400x211x283
Комплектація
Додатковий акумулятор | Кабель підключення | Посібник користувача | Упаковка
Гарантія, міс
60
Країна-виробник
Китай
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Додатковий акумулятор EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery, LiFePo4, 1024 Вт/год
37 499 грн
29 999 грн