Кутова пневматична шліфувальна машина Einhell TC-PA 50 з аксесуарами

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Рекомендуємо
В наявності
Код товару: 4138550
Виробник: Einhell
Відгуки: 0
Запит на знижку
1 998 грн
Бонусні бали: 99
Характеристики: (Дивитись усі)
Вид
Кутова
Витрата повітря, (л/хв)
113
Діаметр шліфкруга, (мм)
50
Додаткові характеристики
Рекомендований діаметр шланга стисненого повітря: 9 мм
Кількість обертів, (об/хв)
20000
Опис

Ручна пневматична шліфмашина кутового типу з діаметром тарілки 50 мм і великим набором шліфувальних листів у комплекті

 

Опис кутової пневматичної шліфувальної машини Einhell TC-PA 50:

  • Пневматична кутова шліфувальна машина Einhell TC-PA 50 — це універсальний і компактний інструмент, що ідеально підходить для виконання різних шліфувальних завдань у майстерні або на будівельному майданчику.
  • Працюючи від джерела стисненого повітря, вона сумісна з багатьма компресорами Einhell і розрахована на робочий тиск 6.3 бар. При витраті повітря 113 літрів на хвилину, модель забезпечує стабільну і продуктивну роботу, навіть при тривалому використанні.
  • Однією з ключових переваг машини є її ергономічний дизайн. Невелика вага і м'які прогумовані накладки на руків'ї забезпечують зручне захоплення, що знижує втому під час тривалого шліфування і робить управління інструментом інтуїтивним і комфортним. Таке конструктивне рішення робить TC-PA 50 чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
  • Шліфувальна платформа діаметром 50 мм дає змогу ефективно обробляти невеликі поверхні з високою точністю. Інструмент поставляється з широким набором абразивних листів різної зернистості: від грубих P80 і P100 до надтонких P3000. Це дає користувачеві можливість проводити як грубе зачищення, так і тонке полірування різних матеріалів, включно з металом, деревом і пластиком. Завдяки такому набору, інструмент справляється з підготовкою поверхонь під фарбування, видаленням іржі або фінішним доведенням виробів.
  • Комплект поставки також включає два затискних ключа, що забезпечують легку заміну шліфувальних тарілок, а також штуцер для швидкого підключення до шланга стисненого повітря. Усі елементи продумані до дрібниць, щоб скоротити час підготовки до роботи і підвищити її ефективність.

 

Технічні характеристики кутової пневматичної шліфувальної машини Einhell TC-PA 50:

  • Пневматична кутова шліфувальна машина призначена для точної і акуратної обробки різних типів поверхонь. Завдяки своїй універсальності, вона може застосовуватися під час роботи з деревом, металом, пластмасою, каменем та іншими матеріалами.
  • Пристрій функціонує за рахунок подачі стисненого повітря від компресора, забезпечуючи стабільний тиск до 6.3 бар і споживаючи до 113 літрів повітря за хвилину. Це гарантує надійну і стабільну роботу за умови підключення до сумісного компресора.
  • Відсутність електричного приводу робить інструмент особливо корисним у місцях з обмеженим доступом до електромережі, а також в умовах, де необхідно виключити утворення іскор. Це особливо важливо для промислових або пожежонебезпечних об'єктів.
  • Модель укомплектована шліфувальною тарілкою діаметром 50 мм із кріпленням аркушів на липучці, що дає змогу застосовувати її для виконання різноманітних делікатних робіт зі шліфування та полірування. Сама тарілка кріпиться на машину за допомогою різьбового з'єднання. У комплекті ви знайдете велику кількість шліфувальних листів різної абразивності: P80, P100, P180, P240, P600, P800, P1000, P1200, P2000 і P3000 по 5 штук на кожну.
  • Швидкість обертання становить 20000 об/хв, даючи змогу виконувати ідеальну фінішну обробку поверхонь.
  • Шумове навантаження під час експлуатації перебуває на рівні 92 дБ(А), тоді як максимальна потужність звуку досягає 103 дБ(А). Вібраційний вплив на оператора дуже малий — всього 1.5 м/с², що дає змогу комфортно працювати з пристроєм навіть протягом тривалого часу.
  • Завдяки легкій конструкції і збалансованій ергономіці, інструмент відмінно справляється з обробкою важкодоступних ділянок і поверхонь складної форми. Вага шліфмашини становить всього 550 грамів, а її розміри — 200х150х50 мм, що робить інструмент зручним в експлуатації та полегшує контроль над процесом.
  • Виробник надає гарантію терміном на 3 роки, що підтверджує надійність і довговічність інструменту.
Характеристики
Характеристики
Вид
Кутова
Витрата повітря, (л/хв)
113
Діаметр шліфкруга, (мм)
50
Додаткові характеристики
Рекомендований діаметр шланга стисненого повітря: 9 мм
Кількість обертів, (об/хв)
20000
Призначення
Дерево | Метали | Пластик | Камінь
Регулювання числа обертів
Ні
Тип інструмента
Шліфувальна машина
Тип кріплення
Липучка
Тиск, (бар)
6.3
Тип живлення
Стиснене повітря від компресора (пневматична)
Рівень шуму, дБ(А)
92 (звуковий тиск) | 103 (звукова потужність)
Вібрація на рукоятці, (м/с²)
1.4
Виробник
Einhell
Особливості
Ідеальний контроль завдяки рукоятці Softgrip | У комплекті набір шліфувальних листів | Ключове кріплення шліфувальної тарілки
Вага, кг
0.55 | 0.83 (упаковка)
Розміри (ДхШхВ), мм
200х150х50 | 216х166х56 (упаковка)
Комплектація
Ніпель для підключення стисненого повітря. 2 затискних ключа для кріплення шліфувальної тарілки. По 5 абразивних листів розміром P80, P100, P180, P240, P600, P800, P1000, P1200, P2000 і P3000 кожен.
Гарантія, міс
36
Країна-виробник
Китай
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Кутова пневматична шліфувальна машина Einhell TC-PA 50 з аксесуарами
1 998 грн