0
0
Код товару: 19568442224
Виробник: Mechanic
Відгуки:
0
Запит на знижку
1 675 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Діаметр диска, (мм)
115-125
Виробник
Mechanic
Комплектація
1 шт
Країна-виробник
Україна
Опис
Опис штроборіза накладного Mechanic AirCHASER 115-125 2.0:
- Mechanic AirCHASER 115-125 2.0 – це інноваційне рішення для створення штроб під електропроводку без необхідності купівлі дорогого штроборіза.
- Завдяки цій насадці, яка легко встановлюється на кутошліфувальні машини діаметром 115 і 125 мм, ви зможете швидко та ефективно прорізати штроби з мінімальним рівнем пилу.
- Насадка легко монтується на будь-яку КШМ з діаметром дисків 115 або 125 мм, що робить її універсальною і зручною у використанні.
- Зручні зажими дозволяють налаштовувати та фіксувати глибину різання з високою точністю, що забезпечує якісне штроблення.
- Насадка оснащена дистанційною шайбою та затискною гайкою, що дозволяє одночасно встановити два алмазні диски і отримати штробу шириною 12 мм в один прохід.
- Завдяки продуманій конструкції, насадка значно знижує кількість пилу, що утворюється під час роботи, забезпечуючи чистіше робоче місце.
- Всі ці особливості дозволяють створювати ідеальні штроби, готові для укладання електропроводки, без необхідності додаткових зусиль.
- Mechanic AirCHASER 115-125 2.0 – це доступна альтернатива дорогим штроборізам, яка забезпечує високу продуктивність та зручність у використанні.
Характеристики
Характеристики
Діаметр диска, (мм)
115-125
Виробник
Mechanic
Комплектація
1 шт
Країна-виробник
Україна
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Штроборіз накладний Mechanic AirCHASER 115-125 2.0
1 675 грн