0
0
Код товару: MTY8-70_230V
Виробник: Holzmann
Відгуки:
0
Запит на знижку
19 290 грн
Бонусні бали:
964
Характеристики:
(Дивитись усі)
Діаметр диска, (мм)
125
Кількість обертів, (об/хв)
2850
Потужність споживана, (Вт)
250
Тип живлення
Мережа
Напруга, В
230
Опис
Швидке і точне заточування дискових пилок під кутом від -20° до +20°
Опис заточувального верстата для дискових пилок Holzmann MTY 8-70:
- Надійний і зручний верстат Holzmann MTY 8-70 ідеально підходить для професіоналів і аматорів деревообробки, яким потрібне надійне і точне обслуговування пилок.
- Алмазний диск спеціально розроблений для заточування пиляльних полотен з твердосплавними напайками (TCT).
- Як шліфувальний круг, так і фіксатор пилкового диска регулюються за кутом нахилу, що полегшує заточування по черзі ріжучих дисків і дає змогу використовувати різні кути нахилу крайок.
- Лита чавунна конструкція станини забезпечує мінімальний рівень вібрації і високу точність заточування.
- Для зниження вібрації і шуму верстат оснащений гумовими ніжками, які гарантують стійкість на робочій поверхні.
Технічні характеристики заточувального верстата для дискових пилок Holzmann MTY 8-70:
- Holzmann MTY 8-70 - це універсальний і ефективний верстат для відновлення точності пильних дисків.
- Оснащений асинхронним двигуном потужністю 250 Вт, що працює зі швидкістю 2850 обертів на хвилину (об/хв), що забезпечує стабільне та ефективне заточування.
- Верстат пропонує діапазон кутів заточування від -20° до +20°, що дає змогу використовувати різні геометрії пиляльних полотен.
- Крім того, тримач пиляльного диска може повертатися в горизонтальній площині в діапазоні від -30° до +45°, що сприяє точному вирівнюванню під час заточування.
- Верстат оснащений алмазним диском розміром 125×10×13 мм, що дає змогу заточувати пилки діаметром від 80 до 700 мм.
- Holzmann MTY 8-70 пройшов європейську сертифікацію CE, що підтверджує його відповідність високим стандартам якості та безпеки.
- До комплекту входять дистанційні диски для встановлення різних розмірів отворів лопатей.
- Габаритні розміри (Ш×Д×В): 430×430×345 мм. Вага нетто/брутто: 20/23 кг.
Характеристики
Характеристики
Діаметр диска, (мм)
125
Кількість обертів, (об/хв)
2850
Потужність споживана, (Вт)
250
Тип живлення
Мережа
Напруга, В
230
Виробник
Holzmann
Особливості
Налаштування кута заточування -20°+20°
Вага, кг
20
Розміри (ДхШхВ), мм
430х430х345
Комплектація
Алмазный диск.
Дистанційні диски для розточування різних пиляльних полотен.
Гарантія, міс
24
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Заточувальний верстат для дискових пил Holzmann MTY 8-70
19 290 грн